תמונת פרופיל זהר רואימי

זהר רואימי

מגשרת ועו"ד

ייעוץ וליווי זוגי ומשפחתי
בפרידה וצמתי משבר

לוגו זהר רואימי מגשרת עוד

שירותים מקצועיים

גישור לגירושין

אייקון משפחה

מימים ימימה, דרך הדיאלוג ובניית ההסכמות הינה הדרך המועדפת ליישוב סכסוכים. בשנים האחרונות, גישור הינו האלטרנטיבה הטובה ביותר לניהול הליכי פרידה, גירושין וניהול משברים זוגיים ומשפחתיים.​

גירושין בשיתוף פעולה

אייקון זוג על רגע לב

ייצוג והובלה של הליך שיתופי בו בני הזוג המבקשים להתגרש, נעזרים באנשי מקצוע מתחומים שונים כגון עורכי דין, מטפלים רגשיים ויועצים כלכליים לקידום ובניה של הסכם גירושין משותף ובדרכי נועם ושלום.

תיאום הורי

אייקון אנשים

תהליך המיועד להורים משותפים שנפרדו או התגרשו זה מזה ומסייע בניהול מערכת יחסים הורית טובה ומיטיבה לילדים תוך פיתוח מנגנוני קבלת החלטות, תקשורת וניהול נכון של ענייני הילדים המשותפים.

אימון אישי

אייקון אנשים

בתהליכי אימון קצרים וממוקדים, אני משלבת כלים מעולמות תוכן שונים ומובילה פרטים וזוגות לשינויים מהירים בדפוסי חשיבה ופעולה, שינויים במערכות יחסים ושינויי מציאות, תוך הבנה והעצמה של משאבים אישיים קיימים ומימושם.

ייעוץ וליווי במצבי משבר

אייקון תיבות חשיבה

פגישות פרטניות ממוקדות בהתאם לצורך או ייעוץ ממוקד משותף.
בנוסף אני מציעה תהליך קצר של 3 פגישות, 3 שעות כל אחת, 3 אנשים – אתם ואני, להקניית כלים מעשיים לניהול מערכות יחסים זוגיות מיטיבות וניהול משברים ממוקד.

קורסי גישור, סדנאות

אייקון שני אנשים

קורסים וסדנאות מעשירות לניהול משברים זוגיים, ארגוניים ועסקיים וניהול מערכות יחסים אישיות ומקצועיות בשפת ובדרך הגישור. קורס גישור מסמיך מטעם קבוצת "גבים" והרצאות משעשעות ומלמדות על "תקשורת בריאה במשפחה","איך לנהל משא ומתן עם האשה ולהישאר בחיים", "ניהול משברים בצמתי חיים" ועוד.  

עוצב ע"י סטודיו מאיה | 073-7508646