לוגו הורות בקשב - קבלה שלמות ביטחון
נועה ברומשטיין תמונה פרופיל

נועה ברומשטיין

מלווה בדרך להורות שלמה

שירותים עיקריים

הדרכת הורים

אייקון משפחה

אתם הורים לילדים וילדות בגיל הרך? רוצים לייצר בבית תקשורת טובה, שיתוף פעולה ואווירה משפחתית נעימה והרמונית? גישת הורות בק.ש.ב- קבלה, שלמות, ביטחון, שפותחה בהסתמך על מעל עשור של ידע וניסיון בליווי הורים, מסתכלת על כל המשפחה כמערכת שלמה, תספק לכם הבנה עמוקה על הדרך שבה אתם וילדכם פועלים ותצייד אתכם בכלים מעשיים שיסייעו לכם עם אתגרים כמו התקפי זעם, מריבות אחים, חוסר שיתוף פעולה, גמילה, שינה ועוד.

סדנאות בק.ש.ב

אייקון משפחה

בהחלמת לידה, מרגישה לבד ומחפשת קבוצה קטנה ואיכותית? כזו שיראו בה אותך, שתדבר אימהות ותיתן לך אוזן קשבת והכלה? כזו שתקבלי בה ידע וכלים מעשיים לגבי התפתחות תינוקך? קבוצה שתיתן לך סיבה טובה לצאת מהבית ולשנות אווירה בשביל השפיות, גם בימים שבהם קשה לקום  מהמיטה? דברי איתי ואספר לך על הקבוצה המתאימה עבורך.

מעגלי הורות

אייקון חיבוק

בין אם לפני לידה ראשונה או אחרי לידה שלישית, מעגל ההורות מספק לאמהות ואבות מרחב לשיח רגשי הנוגע להורות. בקבוצות אינטימיות, נבחן את ההורות שלנו ואת ההורות שבדרך, נלמד על עצמנו ונייצר הורות שלמה ומאה בק.ש.ב 

ייעוץ משפחתי

אייקון משפחה

תהליך ממוקד וקצר מועד, הרואה כל אחד מבני ובנות המשפחה ומספק הבנה וכלים שיעזרו לכם לצלוח שינויים בתא המשפחתי, לקבל החלטות בצמתי חיים, לייצר שיח קשוב ולפתח מערכות יחסים משמעותיות יותר במשפחה.