סדנאות מוסיקה מבית קאשי

סדנאות

סדנה מוסיקלית יוצרת
כולל תוצרים

כבר כמעט 2 עשורים שאנחנו חורשים את הארץ בסדנאות מגוונות עם ערך מוסף לנוער, ובראשן סדנת הדגל שלנו: "סדנה מוסיקלית-יוצרת".
הסדנה היא מסע מוסיקלי שמטרתו לחשוף את היצירתיות והפוטנציאל הטמון בכל אדם. במהלך הסדנה הקבוצה נחשפת לסוגי המוסיקה השונים, לסגנונות, למקצבים וליסודות מוסיקליים, עם הרבה כבוד לסצינת הראפ והכל בדרך חווייתית ומשחררת.
ממפגש למפגש אנו יוצרים מסגרת בטוחה, מלמדים כלים לביטוי חופשי של הקול הפנימי ונותנים במה לרגשות, המצוקות והחלומות של כל אחד ואחת. וכך לאורך התהליך – הקבוצה יוצרת יצירה ייחודית, המשקפת את עולמם הפנימי.

לבסוף הקבוצה ניגשת לאולפן מקצועי להקלטת השיר וצילום וידאו קליפ מושקע במיוחד. התוצאה הסופית היא קליפ מרגש בכיכובם ומסע אישי ורגשי המקרב אל הלב.

את הסדנאות מעבירים אמנים פעילים מעולם המוסיקה המתמחים בעבודה עם נוער.

סדנת אמן

סדנה קצרה (מפגש אחד עד שלושה) עשירה וחווייתית העוברת דרך היכרות תיאורטית עם תרבות ההיפ-הופ ועולם המוסיקה, הכרת סוגי קצב שונים, ז'אנרים מוסיקליים מגוונים ומשם צוללים אל נבכי נשמת המוסיקה, בה המשתתפים נחשפים בעצמם מתוך עולם התוכן שלהם.

הסדנה מועברת ע"י אמנים שונים המגיעים מעולמות מוסיקה ומז'אנרים מגוונים. בשיחה אישית נתאים לכם את האמן המדוייק עבורכם.

הסדנה כוללת  2 חלקים המתמזגים לחווייה מוסיקלית הוליסטית.

החלק הראשון כולל הרצאה דינמית על עולם המוסיקה, שילוב של סרטונים והיכרות של  המשתתפים עם עולמו של היוצר.

החלק השני כולל תהליך כתיבה משותף, טיפים והקניית כלים בסיסיים לכתיבת שירים,  בחירת מקצב והלחנה עד לביצוע לייב של השיר – כאשר המשתתפים הם היוצרים והמבצעים. כל זאת, במרחב המאפשר פאנל שאלות פתוח והמחשה מתוך שירי האמן.

סדנאות נוספות שברשותינו

כבר 18 שנים שאנחנו מתמחים בהכשרת מנחים בעיקר עבור נוער בתחומים מגוונים המתאימים להם – החל מתחומי ה'סטריט ארט' כמו די ג'יי, ראפ, היפ-הופ, גרפיטי וברייקדאנס ועד לתחומים תרפויטים יותר כמו תאטרון ופוטותרפיה המאפשרים עבודת עומק ארוכה ומשמעותית יותר.

המלצות

מבין לקוחותינו