דלית יחיאל תמונת פרופיל

דלית יחיאל

אימון הורי ואישי 
אימון להתנהלות בריאה בדיגיטל

שירותים עיקריים

אימון הורים

לצאת מהלופ

בפגישת מיקוד נעבוד על אתגר מרכזי אחד ואני אהיה העין (הטובה) החיצונית שתעזור לך להתחיל לעשות סדר במצב הקיים ותצייד אותך באסטרטגיה פרקטית כדי שתוכלי להתחיל לפעול אחרת מול הסיטואציה והילד.

מבינים מסכים

בארבעה מפגשים תביני למה הילדים (וגם אנחנו) "יוצאים מאיזון" בעקבות המפגש עם הטכנולוגיה, תלמדי איך ליצור הרגלים דיגיטליים בריאים ואיך אפשר לצרוך את הטכנולוגיה בצורה בריאה ופרודוקטיבית יותר.

בנוסף, בונוס! 'לראות את הילד הדיגיטלי', הרצאת מוקלטת מבית האצטרובל הכחול לכל הורה שרוצה להבין איך להתנהל עם ילד שגדל במציאות דיגיטלית, ולחיות בשלום עם טכנולוגיה.

לגדול בעיניים טובות

בתהליך אימון הורי אנחנו מוצאים מהן נקודות הכשל שגורמות ליציאה מאיזון ומפרקים אותן יחד. אתם תלמדו לזהות את התגובות האוטומטיות שלכם (כמו למשל צעקות, עונשים) ותקבלו אסטרטגיות חלופיות שיעזרו לכם ליצור את האקלים המשפחתי שתמיד חלמתם עליו ומרחב בטוח עבור ילדכם. ככה כולם גדלים בעיניים טובות.

אימון אישי

בואי כמו שאת

לפעמים אנחנו זקוקות למקום שהוא רק שלנו, רק עבורנו. מרחב בטוח להעלות את כל מה שמציק לנו, לבחון את כל המקומות התקועים האלה שלא נותנים לנו מנוח. בפגישות הפרונטליות יש אפשרות לשלב לצד השיחה גם מגע. כי לצד העיניים הטובות, מגיע לך גם מגע של ידיים טובות.

סדנאות והרצאות

הרצאות וסדנאות פרונטליות ואונליין בנושאים מגוונים בתחום ההורות, ילדים ומסכים, סטרס ועוד.

קודם כל, תירגעו! – סדנה לניהול סטרס
מבינים מסכים– הרצאה להורים
לקראת הסמארטפון הראשון שלי – הרצאה להורים